شاید اینو خیلی هاتون بدونید ولی برای کسایی ک نمیدونن
به جای اینکه برید از مغازه ها شیر بخرید لیتری ۱۰۰ و خورده ای که واقعا هم شیر نیست مزه اب میده و مواد نگه دارنده داره
صبح زودا برید از لبنیاتی ها شیر تازه بگیرید اونا مستقیم از گاو داری میارن که خودشون ماست درست کنن
از اونجا بخرید هم ارزون تره هم شیر واقعی تر و خوشمزه تره
من امروز ۴ کیلو شیر خریدم ۳۲۰ تومن
Post #43907
1.88K
- 👍 63
- 🤣 11
- ❤ 4
- 💊 1