TGViewer
Channel Public Channel
📱• Валері ТапТапер •🫆

📱• Валері ТапТапер •🫆

@valeritaptaper

hello, я Валері і тут я розповідатиму/показуватиму всякі прікалюхи з ритм-ігор✌️✌️
Subscribers
5
Photos
24
Videos
0
Links
12
Recent Posts 17 shown
Post #51 5
📱• Валері ТапТапер •🫆 - нове відео вже вийшло! вирішила поекспериментувати з форматом, тож сподіваюся що вийшло прикольно🥹🥹 https://vt.tiktok.com/ZSbRdrSwj/ #відео
╭══• ೋ•✧๑♡๑✧•ೋ •══╮
•° Цікавий факт про Echo!! °•
╰══• ೋ•✧๑♡๑✧•ೋ •══╯

- На даний момент, це єдина пісня в Project Sekai, яку співає хтось із груп(маються на увазі усі персонажі, окрім вокалоїдів), що повністю англійською мовою!!


#цікаві_факти
  • ❤ 1
Post #50 6
- нове відео вже вийшло!
вирішила поекспериментувати з форматом, тож сподіваюся що вийшло прикольно🥹🥹

https://vt.tiktok.com/ZSbRdrSwj/

#відео
  • ❤ 1
Post #49 9
📱• Валері ТапТапер •🫆 Channel photo updated
легкий ребрендинг❤️
  • ❤ 1
Post #47
Channel photo updated
Post #45 16
📱• Валері ТапТапер •🫆 Photo
+ мої жоскі круткі🔥🔥

#щп
  • ❤‍🔥 1
Post #43 14
УРААА, 100 РІВЕНЬ НА ГЛОБАЛІ✊️✊️✊️
  • ❤‍🔥 1
Post #42 10
ой, до речі, усіх з минувшим 32 серпням!
Post #40 20
📱• Валері ТапТапер •🫆 музикальна пауза
Цукаса теж підспівує
Post #39 17
музикальна пауза
Post #38 17
📱• Валері ТапТапер •🫆 оцінюють майбутнє ліжко
руї з бантіком🎀
Post #37 13
оцінюють майбутнє ліжко
Post #36 9
ееееее, я вам тут не заважаю?
Post #34 11
оцінює своє хазяйство
Post #33 7
н-не обертайся..
Post #32 8
📱• Валері ТапТапер •🫆 Ему позіхає
це приціл*
  • ❤‍🔥 1
  • ❤ 1
Post #31 11
📱• Валері ТапТапер •🫆 Ему радіє біговій доріжці, але не займається
Ему позіхає
  • ❤‍🔥 1
Older posts →

About this channel

How can I read @valeritaptaper without a Telegram account?
TGViewer shows the public web preview Telegram publishes for 📱• Валері ТапТапер •🫆: recent posts, photos, videos and the subscriber count, with no app, login or account.
How many subscribers does 📱• Валері ТапТапер •🫆 have?
📱• Валері ТапТапер •🫆 (@valeritaptaper) has 5 subscribers on Telegram, refreshed roughly every 30 minutes.
Does 📱• Валері ТапТапер •🫆 know I viewed it here?
No. Public channel previews carry no viewer identity, and TGViewer has no accounts or tracking of what you look up.
Threads Profile ViewerView any public Threads profile without an account.Open ThreadLook →Writing with AI? Make it sound human.Metric37 rewrites AI drafts so they read naturally. Free AI detector, 1,500 words free.Try Metric37 →