این شیوه فروش فلهای محصولات شوینده خیلی خوبه
هزینه تمام شده رو برای مصرف کننده به خاطر حذف بهای پلاستیک، کم میکنه
شما ظرفی که استفاده کردی رو میبری دوباره پر میکنی
من کیلویی ۱۳۰ هزار تومان پر کردم تقریبا ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان ارزون تر میفته توی یک ظرف ۴ لیتری
@roozecoo
Post #99508
5.15K
- 👍 7
- 👎 2