بچها جون من حساب کردم هزینه خرید پک لوازم تحریر برای 4تا بچه (2تا دخترونه 2تا پسرونه) که شامل دوتا دفتر خط دار،یه دفتر نقاشی، مداد رنگی ، جامدادی و مداد و پاک کن و تراش باشه میشه 3میلیون ،سعی کردم همه چیز رو از مناسب ترین قیمت هام انتخاب کنم وگرنه خودتون در جریان قیمت ها هستید یدونه جامدادی ساده الان شده 800تومن:)))
میشه لطفا با قلبای مهربونتون کمک کنید امسال 4تا بچه رو دست پر و خوشحال بفرستیم مدرسه؟🥹❤️
من خودمم 500 هزار تومن میذارم
Post #416
344
- ❤ 11