TGViewer
Channel Public Channel
LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦

LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦

@lama_cash

✍🏻 менеджер —> @lama_cash_manager

графік роботи:
Пн-Пт 9:00 – 20:00
Сб-Нд 10:00 – 20:00

ПРАЦЮЄМО ПО УКРАЇНІ ТА СВІТУ!

Не працюємо, якщо ви:
❌проводите угоди в машині
❌у нетверезому стані
❌не готові до особистої зустрічі
Subscribers
7.81K
Photos
629
Videos
2.3K
Links
1.7K
Recent Posts 12 shown
Post #3677 89
ШВИДКИЙ ОБМІН
USD/UAH 🙃 USDT

Обмінюємо USDT на готівку та видаємо USD/UAH по всьому світу!

Обмін відбувається в офісі або через курʼєра, підтвердження адреси після оформлення заявки!

Працюємо в 73 країнах світу! 🌍

ПІДПИШИСЬ, щоб обмінювати з найкращими.
Пиши: ❤ @lama_cash_manager
Post #3676 158
SWIFT-ПЛАТІЖ 🌎
відправляй, оплачуй інвойс та
отримуй кошти по всьому світу

Зазвичай це займає від 1–3 робочих днів.

В якій валюті можна отримати?
Видаємо в USD 💵

Працюємо у 73 країнах світу

Пишіть 👉🏻 @lama_cash_manager
Post #3675 192
ПРАЦЮЄМО В НЕДІЛЮ ⌨️

⏰ 10:00 – 20:00

▪️Купівля та продаж USDT
▪️Перекази готівки по Україні
▪️Перекази готівки по Європі
▪️Грошові перекази по світу
▪️Перекази SWIFT/SEPA
▪️Введення/виведення з платіжних систем (Wise, Revolute, PayPal та ін.)
▪️Оплата авто в США
▪️Поповнення банківських карток
▪️Оплата товарів в Китай
▪️LAMA GARANT
▪️Обмін валют

Пишіть менеджеру 👇🏻 @lama_cash_manager
Post #3674 183
💵💵💵💵 на 27.09.2026

🟢 USDT купуєм:
- 0% з Вас від 1-20 тис usdt
від 20тис usdt уточнюйте курс у менеджера

🔴 USDT продаєм:
- 4.2% з Вас від 1.5-3 тис usdt
- 3.6% з Вас від 3-5 тис usdt
- 3.3% з Вас від 5-30 тис usdt
- 3% з Вас від 30 тиc usdt

Працюємо по Україні та світу 🌍

КОНТАКТИ:
❤️Чекаємо в чаті @lama_cash_manager

пн-пт 9:00 – 20:00
сб-нд 10:00 – 20:00

—>>>Перелік наших послуг<<<—
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣6️⃣7️⃣8️⃣9️⃣

📹 tiktok 📹 new_tiktok 📷 instagram
🎞 youtube ✍️ threads 🌐 facebook
Post #3673 330
ПРАЦЮЄМО СЬОГОДНІ ⌨️

⏰ 10:00 – 20:00

▪️Купівля та продаж USDT
▪️Перекази готівки по Україні
▪️Перекази готівки по Європі
▪️Грошові перекази по світу
▪️Перекази SWIFT/SEPA
▪️Введення/виведення з платіжних систем (Wise, Revolute, PayPal та ін.)
▪️Оплата авто в США
▪️Поповнення банківських карток
▪️Оплата товарів в Китай
▪️LAMA GARANT
▪️Обмін валют

Пишіть менеджеру 👇🏻 @lama_cash_manager
Post #3672 294
💵💵💵💵 на 26.09.2026

🟢 USDT купуєм:
- 0% з Вас від 1-20 тис usdt
від 20тис usdt уточнюйте курс у менеджера

🔴 USDT продаєм:
- 4.5% з Вас від 1.5-3 тис usdt
- 3.9% з Вас від 3-5 тис usdt
- 3.6% з Вас від 5-30 тис usdt
- 3.3% з Вас від 30 тиc usdt

Працюємо по Україні та світу 🌍

КОНТАКТИ:
❤️Чекаємо в чаті @lama_cash_manager

пн-пт 9:00 – 20:00
сб-нд 10:00 – 20:00

—>>>Перелік наших послуг<<<—
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣6️⃣7️⃣8️⃣9️⃣

📹 tiktok 📹 new_tiktok 📷 instagram
🎞 youtube ✍️ threads 🌐 facebook
Post #3671 357
ВИВОДИМО USDT НА MONO 💰

Маєш проблеми з P2P?
Надсилаєш нам USDT 🤑 → поповнюємо твою карту MONO 💵

Коли отримаєш гроші?
Працюємо без затримок, поповнення карти день в день.

✅ ПІДПИСУЙСЯ, щоб отримувати найвигідніший курс!
Пиши❤ @lama_cash_manager
Post #3670 349
ЗОЛОТО РОСТЕ ЩОДНЯ 💰

Яку кількість золота можна купити?
Купуйте від 1 грама золота та інвестуйте разом з нами!

Чому інвестують в золото?
✔️ захист від інфляції
✔️ стабільність у кризу
✔️ надійна фінансова “подушка”

Яка ціна золота на сьогодні?
Сьогодні його ціна ~ 4286.19$ за унцію!

Для купівлі пиши менеджеру 👇 @lama_cash_manager
Post #3661 344
Невелика частина обмінів за вчора!

Ми робимо обмін криптовалюти максимально простим для всіх.

✍️ Обирайте надійність та комфорт.
Пишіть @lama_cash_manager
#lama_відгуки
Post #3660 368
💵💵💵💵 на 25.09.2026

🟢 USDT купуєм:
- 0% з Вас від 1-20 тис usdt
від 20тис usdt уточнюйте курс у менеджера

🔴 USDT продаєм:
- 4.5% з Вас від 1.5-3 тис usdt
- 3.9% з Вас від 3-5 тис usdt
- 3.6% з Вас від 5-30 тис usdt
- 3.3% з Вас від 30 тиc usdt

Працюємо по Україні та світу 🌍

КОНТАКТИ:
❤️Чекаємо в чаті @lama_cash_manager

пн-пт 9:00 – 20:00
сб-нд 10:00 – 20:00

—>>>Перелік наших послуг<<<—
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣6️⃣7️⃣8️⃣9️⃣

📹 tiktok 📹 new_tiktok 📷 instagram
🎞 youtube ✍️ threads 🌐 facebook
Post #3659 408
ШВИДКИЙ ОБМІН
USD/UAH 🙃 USDT

Обмінюємо USDT на готівку та видаємо USD/UAH по всьому світу!

Обмін відбувається в офісі або через курʼєра, підтвердження адреси після оформлення заявки!

Працюємо в 73 країнах світу! 🌍

ПІДПИШИСЬ, щоб обмінювати з найкращими.
Пиши: ❤ @lama_cash_manager
Post #3658 381
ПЕРЕКАЗ КОШТІВ ПО УКРАЇНІ 🇺🇦

23 міста — де завгодно, протягом 30 хв гроші будуть у потрібному місці! 🛫

Що доступно для переказу?
Готівка 🙃 Готівка

✅ПІДПИШИСЬ, щоб знати більше про крипту та перекази.
ПИШИ 👉🏻 @lama_cash_manager
Older posts →

About this channel

How can I read @lama_cash without a Telegram account?
TGViewer shows the public web preview Telegram publishes for LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦: recent posts, photos, videos and the subscriber count, with no app, login or account.
How many subscribers does LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦 have?
LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦 (@lama_cash) has 7.81K subscribers on Telegram, refreshed roughly every 30 minutes.
Does LAMA CASH Криптообмін 🇺🇦 know I viewed it here?
No. Public channel previews carry no viewer identity, and TGViewer has no accounts or tracking of what you look up.
Threads Profile ViewerView any public Threads profile without an account.Open ThreadLook →Writing with AI? Make it sound human.Metric37 rewrites AI drafts so they read naturally. Free AI detector, 1,500 words free.Try Metric37 →