TGViewer
Channel Public Channel
Flame of Crypto

Flame of Crypto

@flameofcrypto

Ще один канал про крипту
Subscribers
1.44K
Photos
355
Videos
8
Links
344
Recent Posts 20 shown
Post #808 80
Flame of Crypto 1,25x Capital Як і планував, зачекав трішки й сьогодні зафіксував більшість позицій рубрики. Повезло, що за цю добу ще дали росту, тому продавати було приємніше. Реалізував весь ETH та частину HYPE. Біткоїн також лімітку ставив, але її не забрало — залишу…
1,25x Capital

Проміжні результати рубрики. Цілий день чекав для цього скріна 😂

Між постами купував UNI під двіж від Робіна в капюшоні і сьогодні вже зафіксував. Також продав HYPE, те що залишалось з минулого набору. BTC досі лімітку не забрало.

ZEC, NEAR і інші ранери успішно провтикав. З ними би вже більше просунувся до виконання.

Усе записую в публічний портфель. Торгую — на OKX
  • ❤‍🔥 5
  • ⚡ 1
Post #807 109
Flame of Crypto Чи є життя після MetaDAO? (частина 1) Певно всі знають тенденцію успішних IDO через MetaDAO. Поки що лише один проєкт виявився скамом, але навіть там команда все вирішила організувавши викуп токенів. Зараз лістинги не такі вражаючи, як були колись, а от…

This post (sticker, poll or similar) has no web preview. Open in Telegram

  • ❤‍🔥 6
  • ⚡ 3
  • 🏆 1
Post #806 106
Так як поки що немає активності, то вдалось підрахувати проміжні результати по басейнінгу за 3 місяці.

Записав голосове, щоб було емоційніше.
  • 😁 7
Post #805 152
Муд криптанів, коли хайп Robinhood знизився і тепер нарешті можна відпочити.

Чекаємо тепер другу частину фільму 🥱
  • 😁 3
  • ❤‍🔥 2
  • 🏆 1
Post #804 149
Flame of Crypto
Лістинг STRATCAP

Команда запустила торги і роздала токен учасникам IDO. Перший разлок 10% і він повертає тіло + зверху залежно від ціни продажу.

Клейм тут — https://stratton.capital

Всім грац, хто залітав!
  • ❤‍🔥 5
  • ⚡ 2
Post #803 132

This post (sticker, poll or similar) has no web preview. Open in Telegram

  • 🏆 3
  • ⚡ 2
  • ❤‍🔥 1
Post #802 135

This post (sticker, poll or similar) has no web preview. Open in Telegram

  • 🤔 4
  • 😁 2
  • ❤‍🔥 1
Post #801 138
Flame of Crypto Лєтні ночі, ждем вас короче 🥳
Два стани відсутності постів.

Або немає про що писати, або настільки багато всього, що взагалі не до цього.

На жаль, частіше відбувається перше, але зараз — друге.

І якщо вам почало здаватись, що бичка стартувала, а у вас чомусь не з'являються прибутки, то знайте — це через ігнорування багатьох нагадувань про вступ до Incrypted+.

Лише зараз всі заговорили про пулінг, але в плюсі він був майже з відкриття, що дало можливість відпрацювати сезон на BSC, початок на Robinhood і на ньому ж повноцінну бичку, яка відбувається прямо зараз.

Могли б подумати, що це прогрів під продажі, але ні. Просто пост про "кожен міг", бо нагадувань про набори в Incrypted+ було чимало!
  • ❤‍🔥 7
  • 🏆 3
  • ⚡ 2
Post #800 141
Flame of Crypto Пост психологічної підтримки криптанів Єдину слушну пораду від інфлів, яку я чув — це не дати вимити себе з ринку. Після краху FTX та Luna, настрої спільноти були дуже погані, але добре, що тоді послухався когось з і залишився попри сильний негатив. Наразі…
Може так і не здається, але це твої золоті часи.

Салатні роки, розумієш, ніщо не перевершить того, ким ти є зараз.

Ти ще не бачиш всієї тієї жесті з дампами, скамом та криптозимою, що вже маячить на горизонті.

Насолоджуйся зеленими свічками, чувак. Якби цей ринок назавжди залишився таким, як зараз — це було б ідеально, повір мені.
  • ❤‍🔥 5
  • 😁 2
Post #799 184
Інвесту в роботів мені не вистачило (до речі, сьогодні має прийти виплата), тому ще буду фармити Konnex, який будує децентралізовану інфраструктуру для роботів та ШІ-агентів.

Простими словами, це кнопка бабло work.ua фізичної праці для ШІ для робототехніки де замовник публікує завдання, конкуруючі ШІ-майнери змагаються за вибір оптимальної моделі виконання, валідатори оцінюють результат, а фінальний звіт фіксується onchain через механізм Proof-of-Physical-Work.

Мають свіжий інвест у $15 млн, але фонди такі собі. Зараз є працюючий тестнет та поінт-програма:

- рефка, щоб одразу отримати бонусні +50 KP.
- підключаємо гаманець та акаунт у Xwitter.
- проходимо доступні квести, щоб залутати Points & Badges.
- чекаємо анонсів по TGE.

Оскільки поки що аірдропи мертві, то і не хочеться робити активності, де потрібно гроші. Тут ж все безкоштовно, тому витрати лише декількох хвилин щоденно. Оскільки натякають на лістинг, то навіть не доведеться довго бавитись.
  • 🏆 6
  • ❤‍🔥 2
  • ⚡ 1
Post #798 206

This post (sticker, poll or similar) has no web preview. Open in Telegram

  • 🤔 4
  • ⚡ 2
  • 💔 1
Post #797 239
Flame of Crypto Нова мета від MetaDAO? На вихідних пройшов лістинг AVICI, про який я успішно забув. Згадав лише на наступний день та хоч і не часто таке буває, але цього разу це пішло на краще. На лістингу результати були близько нуля, через декілька годин 2х, а на наступний…
Чи є життя після MetaDAO?
(частина 1)

Певно всі знають тенденцію успішних IDO через MetaDAO. Поки що лише один проєкт виявився скамом, але навіть там команда все вирішила організувавши викуп токенів.

Зараз лістинги не такі вражаючи, як були колись, а от подальших рухів від проєктів немає взагалі. При тому, що функціонал лаунчпаду не передбачає повну передачу зібраних коштів і вони виплачуються як зарплата.

Можливо, деякі команди сидять й просто чілять на щомісячні виплати, а можливо щось тай роблять.

Якщо друге, то їм певно хочеться отримати щей токени проєкта, які, згідно умов, заблоковані поки актив не досягне 2, 4, 8, 16, 32х.

Хз, чи думаю вони взагалі це робити, але планую ризикнути та поставити ставку, на те, що хоча б спробують. Тим більше, коли за утримання токенів, які виходили через MetaDAO буде підвищена алокація в майбутніх IDO лаунчпаду.

Плюсом також є те, що сам проєкт може бути цікавим через свою гембл-складову для лудіків і аспект колекціонування для тих, хто збирає Hot Wheels.

Мова про Rip Cars, які будуть gacha-платформу з можливістю купувати паки машинок в надії на отримання рідкісної при відкриті. Кажуть, що кожна буде забезпечена реальним екземпляром, який навіть можна замовити собі. Якщо Гарячі Колеса не потрібні, то реалізація одразу там.

Протокол ще не працює і зараз тільки можна податись у waitlist, який наче дасть додаткові переваги. Нещодавно вони виносили на голосування пропозицію отримати збільшену виплату, щоб закупити фізичних моделей на $40k. DAO підтримало.

Токен зараз на 2х відносно IDO — $1,5 MC, — але його навіть ніхто не торгує. В команди настільки немає грошей, що вони навіть не підключили бота, який би малював об'єми. І це погано. Якщо вони не почнуть заробляти багато, то без грошей актив не качнути. Сподіваюсь їх бізнес-модель запрацює, а лудіки з цим допоможуть.

Мабуть не варте уваги, якщо не плануєте купляти паки або залітати в майбутні IDO через MetaDAO. КІМСП!

CA: CARSsxWPkpQWvfyRBwfGMGvysJBHdHGfE46X5MNgmeta

P.S.: хто вгадає проєкт для другої частини, отримає трошки його токенів.
  • ⚡ 3
  • 🤔 3
Post #796 238
Flame of Crypto беткоїн п'ядесят девіть тисяч
беткоїн восімсят тисяч
  • ❤‍🔥 3
  • 🤔 1
Post #795 273
Flame of Crypto 1,25x Capital Більше місяця не писав оновлення по рубриці, бо усі позиції були в мінусах. Між постами майже всі стейбли витратив на HYPE, але середню ціну не надто знизив, тому навіть вчорашній ріст не надто вплинув, проте все в плюсі. Вартувало б зафіксувати…
1,25x Capital

Як і планував, зачекав трішки й сьогодні зафіксував більшість позицій рубрики.

Повезло, що за цю добу ще дали росту, тому продавати було приємніше. Реалізував весь ETH та частину HYPE. Біткоїн також лімітку ставив, але її не забрало — залишу на потім значить.

Поточний баланс $1400, що дає +40% від 20 березня. Спочатку думав, що фігня результати і повільно йду, але якщо б купив BTC і просто тримав, то зараз було б -1,5%, а якби HYPE — +45%

Усе записую в публічний портфель. Торгую — на OKX
  • ❤‍🔥 5
  • ⚡ 2
Post #794 234
Flame of Crypto Pre-IPO компанії Unitree Robotics Творці відомих робопсів — тепер і робобиків — проводитимуть IPO на Шанхайському STAR Market. Оцінка останнього раунду $9 млрд, де продали 10% за $900 млн. Не дуже зрозуміло, наскільки це багато чи мало для подібного,…
Але подобається записувати собі в трекінг позиції, до яких не буду мати доступ цілий рік.

Додавав так XPL, але він вкатався і зараз записав Unitree, яке сподіваюсь втримається. Хоча це TradFi і тут навіть є можливість росту 🤞
  • 😁 4
  • ⚡ 1
  • 🐳 1
Post #793 240
Flame of Crypto купляйте біткоїн
Але біткоїн пошуруwaw!
  • ❤‍🔥 4
  • ⚡ 3
Post #792 267
Flame of Crypto 1,25x Capital Минулі мінуса по рубриці про які писав тут, нажаль, не хочуть мене покидати. Знову спасає лише HYPE, який ще купував додатково між постами, але фліпнув зашвидко. Ті токени, які купувались раніше успішно дочекались сьогоднішнього росту. Зараз…
1,25x Capital

Більше місяця не писав оновлення по рубриці, бо усі позиції були в мінусах.

Між постами майже всі стейбли витратив на HYPE, але середню ціну не надто знизив, тому навіть вчорашній ріст не надто вплинув, проте все в плюсі.

Вартувало б зафіксувати, бо рубрика не про холд, але чомусь не хочеться спішити. Сподіваюсь втримається або в ідеалі виросте ще більше.

Також між постами фіксував AAVE та OKB. Зараз на балансі лише HYPE, BTC та ETH.

Усе записую в публічний портфель. Торгую — на OKX
  • ❤‍🔥 5
  • 🏆 3
Post #791 338
Flame of Crypto В США добродій придбав квиток лотереї Powerball на звичайній заправці і виграв $1,04 млрд. Це восьмий за величиною джекпот в історії розіграшу. Шанс на перемогу ставив приблизно 1 до 292,2 мільйона. Тепер у переможця є варіант забрати близько $450,5 млн…
Такий був зайнятий сьогодні запуском бички, що завтикав дати кол на зальот в IDO Interfold.

Проєкт — суцільний червоний прапорець з трьома токенсейлами, ребренденгом, відсутністю інвеста тощо, але з виходом через Uniswap CCA, які прийнятно себе показують, з депозитом від Бутеріна в другий сейл і низьким FDV, яке гріх минати в теперішній тренд лістингів.

У результаті на лістингу спокійні 2-3х з можливістю зафіксувати протягом довгого часу.

І всі могли б не повірити, або написати
Всі інфли можуть заднім числом сказати, ти скажи переднім!!!

але я все ж давав ідею в та маю скріни і це чудовий момент нагадати про те, що зараз в Incrypted+ якраз відкритий набір!

Більше того, скажіть дякую, що нагадую про набір саме зараз, бо завтра ціна буде підвищеною. Думайте!
  • ❤‍🔥 4
  • ⚡ 2
  • 🏆 1
Post #790 212
Увага, в мене поламалась крипта. Можете мені на флешку перекинути правильну, там де все червоне?
  • 😁 4
  • 🐳 3
  • ⚡ 1
Post #789 352
Flame of Crypto лол які пару відсотків, ти вкурсі що там премаркет на хайпері був з декількома іксами? крінж канєшно
Помилкою було не перевірити премаркет на Hyperliquid, але це все одно б ні на що не вплинуло, бо перепідписка була дуже великою і фінальна алокація в районі 1%.

Зараз, коли торги UNITREE вже запустились і акції коштують понад $120, все набуває інших фарб. Крім основного IPO компанії, про яке писав в пості, А2DAO також пропонує взяти участь в раунді з блоком на рік, але купівлею акції при $8 млрд.

Так, рік чекати важко, але подумайте, скільки ви наловитесь ліквідацій на ці гроші, які могли б спокійно лежати та чекати разлока.

Хоть це і не криптовий проєкт, але все ж може буть що піти не так, що вплине на ціну акції за рік — третя світова, ШІ-криза або загальний спад цікавості до акції. Проте, як на мене, факторів За більше, щей плюс не помремо першими при повстанні роботів, бо інвестували в них.

Нюанс, що мінімальний депозит від $2k, які не кожен може виділити.

Формат FCFS і вже 95% викуплено. Брати участь можна на сайті.
  • 🤔 4
  • 🐳 3
  • ⚡ 1
Older posts →

About this channel

How can I read @flameofcrypto without a Telegram account?
TGViewer shows the public web preview Telegram publishes for Flame of Crypto: recent posts, photos, videos and the subscriber count, with no app, login or account.
How many subscribers does Flame of Crypto have?
Flame of Crypto (@flameofcrypto) has 1.44K subscribers on Telegram, refreshed roughly every 30 minutes.
Does Flame of Crypto know I viewed it here?
No. Public channel previews carry no viewer identity, and TGViewer has no accounts or tracking of what you look up.
Threads Profile ViewerView any public Threads profile without an account.Open ThreadLook →Writing with AI? Make it sound human.Metric37 rewrites AI drafts so they read naturally. Free AI detector, 1,500 words free.Try Metric37 →